NEW KING ÇEKİRDEKLİ KIRMIZI ÜZÜM EKSTRESİ

Doğu Anadolu Bölgesinin siyah üzümlerinden üretilip, çekirdeği ve kabuğu ile işlenmiştir. Şişe açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalıdır. Çalkalayıp içiniz. İLAÇ DEĞİLDİR. GIDA TAKVİYESİDİR.

 

 
 

ÇEKİRDEKLİ ÜZÜM SUYU EKSTRESİ - 150 ml

Çukurova Üniversitesi Tıbbi Bilimler Araştırma ve Uygulama Merkezi Sorumlu Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Yusuf Kenan Dağlıoğlu, kanser kullanılan ilaçların yan etkisinin ortadan kaldırılmasıyla ilgili araştırmalarında, NEW KING ÇEKİRDEKLİ KIRMIZI ÜZÜM EKSTRESİNİN bağırsaklarda oluşan yan etkileri giderdiğini belirledi.

70 fare (rat) üzerinde deneyler yapan Yrd. Doç. Dr. Yusuf Kenan Dağlıoğlu, Kırmızı üzümün kabuğu ve çekirdeğiyle birlikte öğütülmesiyle elde edilen, NEW KING ÇEKİRDEKLİ ÜZÜM SUYU EKSTRESİNİN kanser ilaçlarının bağırsaklarda yarattığı tahribatı önlediğini ve hücreleri yenilediğini gözlemlediklerini söyledi.

Yrd. Doç. Dr. Yusuf Kenan Dağlıoğlu, EKSTRENİN tamamen dogal olduğunu, hiçbir katkı maddesi bulunmadığını belirtti. Bu alanda yapılan çalışmanın ve ortaya çıkan sonucun ilk olduğunu kaydeden Yrd. Doç. Dr. Yusuf Kenan Dağlıoğlu, “Yaptığımız araştırmalar sonucunda çok güçlü antioksidan özelliği taşıyan üründe RESVERATROL maddesinin de bulunduğunu gözlemledik.

Ürünü denediğimiz ratlarda ölen dokunun hücrelerini yenilediğini kandaki demir miktarının yükseldiğini gördük. Bunun sonucunda kanser tedavisinde kullanılan ilaçların bağırsaklarda neden olduğu yan etkiler hemen hemen ortadan kalktı” dedi. (Doğan Haber Ajansı) 21.07.2011

 

Kullanmadan Önce

 

Kullandıktan Sonra

RESVERATROL İÇERİR !
FAYDALARI: Resveratrol, antioksidan özelliği sayesinde hücreleri kanser riskine karşı koruyabilir. Antioksidan maddeler vücudu hastalıklardan korumaktadır. Bağışıklık sisteminin destekçisi olarak zararlı maddelerin vücuda zarar vermesini büyük ölçüde engeller. Kalp ve damar sağlığını korur. Kandaki yağ oranını dengeler ve kötü kolesterol (LDL) seviyesini düşürür. Faydalı kolesterol (HDL) seviyenin yükselmesini sağlar. Kolesterol seviyesinin yükselmesi ile oluşabilecek damar tıkanıklıklarını önler.
 
POLİFENOL İÇERİR !
FAYDALARI: Koroner arter hastalığı gibi enflamasyonlu hastalıklarda azalmaya neden olmaktadır. Çay polifenolleri (gallik asitler)iltihaplanma problemlerine neden olan reaktif oksijen türlerini azaltmada önemli rol oynamaktadır. Bitkiler tarafından üretilen bir antibiyotik olan resveratrol gibi bazı polifenol antioksidanları, tümör oluşumu ve gelişimini önlemektedir. Polifenollerin yaşlanmayı yavaşlatıcı özelliği yanı sıra derideki kırışıklıkları da giderdiği tespit edilmiştir. Polifenoller birçok deri üstü ve deri altı hastalıkları (kıl dönmesi gibi) tedavisinde kullanılmaktadır.
 
 

 
 
 
 
 

NEW KING ÇEKİRDEKLİ KIRMIZI ÜZÜM EKSTRESİ TRT 1 HABERİ